reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zakład SE w Lubsku Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2008

ISO dla polskiego zakładu Schlafhorst Electronics AG

Competence Center w Mönchengladbach oraz zakład produkcyjny w Lubsku w Polsce, należące do dostawcy usług EMS Schlafhorst Electronics AG, uzyskały certyfikację według normy ISO 9001:2000
Organem certyfikującym jest TÜV Rheinland. Certyfikacji podlegały procesy związane ze świadczeniem usług Electronic Manufacturing Services. Akceptację normy uzyskały centrala - Competence Center zatrudniające 160 osób – w Mönchengladbach (Niemcy), dla którego było to odnowienie posiadanego certyfikatu, a także polski zakład produkcyjny w Lubsku, dla którego przeprowadzono audit wstępny.

Zakład w Lubsku funkcjonuje od 2005 roku, a w pierwszej połowie roku 2008 zwiększono jego powierzchnię produkcyjną do obecnych 2.000 m2. Zgodnie ze strategią SE, nazywaną przez firmę ‘second source’, zakres usług świadczonych przez zakład w Lubsku był stopniowo rozszerzany na przestrzeni ostatnich trzech lat. Jednocześnie, podnoszono kwalifikacje 440 pracowników w zakresie produkcji, logistyki i kontroli jakości. Manfred Tillmann z Schlafhorst Electronics AG, powiedział: ‘Z naszego punkty widzenia, zakończona wstępna certyfikacja systemu zarządzania jakością procesu produkcji elektroniki, jest jedynie logicznym następstwem naszej strategii’.

Schlafhorst Electronics zostało założone w 1997 roku w drodze transakcji management buy-out. Roczny obrót firmy w roku 2007 wyniósł 27.8 mln euro. Firma posiada dwie lokalizacje o łącznej powierzchni 6.000 m².

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1