reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2010

Drukpak kupi od Dong Yang halę w Mławie

We wrześniu informowaliśmy, że koreański Dong Yang wystawił na sprzedaż halę produkcyjną w Mławie. Zgodnie z Kurierem Mławskim firmą, która rozpocznie tam produkcję i da zatrudnienie 200 osobom będzie Drukpak, firma z branży poligraficznej.
Drukpak jest zakładem branży poligraficznej. Firma złożyła już ofertę spółce Dong Yang w sprawie zakupu jednej z hal produkcyjnych.

Rozmowy z nową na mławskim rynku firmą- Drukpak, od kilku miesięcy prowadzili burmistrz Sławomir Kowalewski i jego zastępca Janina Budzichowska. Zgodnie z zapewnieniami, firma zatrudni 200 pracowników – poinformowała Kurier Mławski Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Mławie.

Urszula Gutowska z Dong Yang jeszcze we wrześniu zapewniała, że sprzedaż hali nie wpłynie na wielkość zatrudnienia i produkcji koreańskiej spółki, a transakcja jest wynikiem zmiany technologii produkcji oraz organizacji pracy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1