reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2010

Wiążące propozycje kupna akcji Lumela

Dwa podmioty złożyły wiążące propozycje warunków umowy zakupu akcji zielonogórskiego Lumela.
Ministerstwo Skarbu Państwa podało do publicznej wiadomości, że dwa podmioty:

1. Rishabh Instruments Private Limited – Saptur, Nashik (Indie)
2. Tar Heel Capital Sp. z o.o. spółka komandytowa – Warszawa

złożyły wiążące propozycje warunków umowy zakupu akcji spółki Lubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych LUMEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze.

------
Rishabh Instruments PVT LTD – Saptur Nashik (Indie)
Rishabh Instruments Sp. Ltd., organizacja z 20 letnim doświadczeniem, która zbudowała swoją pozycję lidera w Indiach w produkcji, projektowaniu i wykonywaniu przyrządów pomiarowych oraz testu instrumentów i przemysłowych produktów kontrolujących.


Tar Heel Capital Sp. z o.o. - Warszawa
Tar Heel Capital zarządza funduszami Private Equity. Partnerem Zarządzającym Funduszu jest Grzegorz J. Bielowicki, który współpracuje z grupą prywatnych inwestorów, głównie ze Stanów Zjednoczonych. Firma inwestuje wyłącznie w polskie przedsiębiorstwa, aby umożliwić im restrukturyzację i dalszy dynamiczny rozwój, a docelowo sprzedaż inwestorom strategicznym lub na giełdzie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2