reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 15 listopada 2010

Globalny rynek elastycznych PCB może przekroczyć 16 mld dol. w 2015 r.

Z najnowszych prognoz Electronics.sa wynika, że w ciągu najbliższych czterech lat światowy rynek elastycznych PCB przekroczy 16 mld dol.
Innowacje technologiczne, wzrost miniaturyzacji i rosnące potrzeby w różnych sektorach, takich jak telekomunikacyjny, medyczny i motoryzacyjny napędzają popyt na elastyczne PCB.

Elastyczne PCB wyróżniają się mniejszą grubością i wagą, przy jednoczesnym zachowaniu zdolności układania w różne formy. Dodając do tego niezawodność i funkcjonalność otrzymujemy szereg możliwości do ich zastosowania w różnych sektorach. Zapotrzebowanie na elastyczne PCB zwiększa się także w sektorze obronnym i lotniczym.

Globalny rynek charakteryzują firmy tj. 3M, Career Technology (MFG.), Flexible Circuit Technologies, Fujikura, Innovex, MFS Technology, Molex, Multi-Fineline Electronix, Multek Flexible Circuits, Multi-Fineline Electronix, Nippon Mektron, Nitto Denko, Northpoint Technologies, Parlex, Sony Chemical & Information Device, Si Flex, Shindo Electric I Sumitomo Bakelite
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 11 2019 20:28 V11.10.27-2