reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 15 listopada 2010

Globalny rynek elastycznych PCB może przekroczyć 16 mld dol. w 2015 r.

Z najnowszych prognoz Electronics.sa wynika, że w ciągu najbliższych czterech lat światowy rynek elastycznych PCB przekroczy 16 mld dol.
Innowacje technologiczne, wzrost miniaturyzacji i rosnące potrzeby w różnych sektorach, takich jak telekomunikacyjny, medyczny i motoryzacyjny napędzają popyt na elastyczne PCB.

Elastyczne PCB wyróżniają się mniejszą grubością i wagą, przy jednoczesnym zachowaniu zdolności układania w różne formy. Dodając do tego niezawodność i funkcjonalność otrzymujemy szereg możliwości do ich zastosowania w różnych sektorach. Zapotrzebowanie na elastyczne PCB zwiększa się także w sektorze obronnym i lotniczym.

Globalny rynek charakteryzują firmy tj. 3M, Career Technology (MFG.), Flexible Circuit Technologies, Fujikura, Innovex, MFS Technology, Molex, Multi-Fineline Electronix, Multek Flexible Circuits, Multi-Fineline Electronix, Nippon Mektron, Nitto Denko, Northpoint Technologies, Parlex, Sony Chemical & Information Device, Si Flex, Shindo Electric I Sumitomo Bakelite

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1