reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 listopada 2010

Polski Boryszew nie przejmie włoskiego producenta wiązek

We wrześniu Boryszew złożył niewiążącą ofertę i został dopuszczony do badania due diligence Cablelettry, producenta komponentów elektrycznych i elektronicznych. Wygląda jednak na to, że nie będzie to takie proste.
Badanie odbyło się dwa miesiące temu, jednak syndyk wciąż nie rozpoczął procedury zbywania majątku.

- Prawdopodobnie nie przejmiemy Cablelettry - powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Roman Karkosik, największy udziałowiec w Boryszew S.A.

‘Na przeszkodzie "stanął" włoski syndyk, który nie ogłasza przetargu na majątek upadłego dostawcy motoryzacyjnego’. W październiku miały rozpocząć się negocjacje z syndykiem.Tymczasem nadal nie rozpoczęto procedury zbywania majątku.

---
Cablelettra, producent wiązek elektrycznych od ponad roku znajduje się w upadłości. Obroty grupy Cablelettra były na poziomie 150 mln euro rocznie. Firma ma 16 zakładów, w tym jeden w Polsce, w Mikołowie. Największym klientem grupy jest koncern Fiat.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2