reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
System TetraFlex / Radmor SA Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2010

TETRA: Wyłoniono czterech wykonawców do<br />I etapu przetargu

Centrum Projektów Informatycznych MSWiA wyłoniło czterech potencjalnych wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do złożenia ofert w przetargu na zaprojektowanie, budowę i wdrożenie Ogólnokrajowego Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej - etap I - podało CPI MSWiA.
Centrum Projektów Informatycznych MSWiA w połowie sierpnia ogłosiło przetarg na budowę i wdrożenie Ogólnokrajowego Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej. Jak informowaliśmy we wrześniu na przetarg zgłosiło się ośmiu oferentów.

Centrum Projektów Informatycznych MSWiA wyłoniło czterech potencjalnych wykonawców. Wśród potencjalnych wykonawców nie ma jednak żadnej spółki z GPW, choć wcześniej wnioski o dopuszczenie do postępowania złożyło konsorcjum z Asseco Poland, konsorcjum z ATM i spółka Wasko.

Do złożenia ofert zaproszeni zostali:
Siemens IT Solutions and Services; konsorcjum Thales Communications i Thales Rail Signalling Solutions; konsorcjum Alcatel-Lucent Polska i Selex Communications oraz Motorola Polska, Motorola Polska Elektronics.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa i wdrożenie zintegrowanego cyfrowego systemu łączności radiowej dla służb bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa. Wartość przetargu szacowana jest na około 0,5 mld zł.

Źródło: PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1