reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: MicroMade Przemysł elektroniczny | 04 listopada 2010

MicroMade członkiem PISA

MicroMade zostało przyjęte do grona członków Polskiej Izby Systemów Alarmowych.
Uchwałą Zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych MicroMade z siedzibą w Pile nabyła prawa członkowskie Polskiej Izby Systemów Alarmowych PISA.

Polska Izba Systemów Alarmowych jest organizacją zrzeszającą firmy branży zabezpieczeń prowadzące działalność handlową i produkcyjną oraz świadczące usługi projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń technicznych.

---
MicroMade zrzesza polskich inżynierów elektroników, którzy opracowują, projektują i wdrażają do produkcji swoje pomysły aż do uzyskania gotowych produktów i systemów. Wykonanie obudów, obwodów drukowanych i montażu SMT MicroMade powierza wyspecjalizowanym, głównie polskim firmom. Programowanie, testowanie i końcowy montaż wykonywane są w siedzibie firmy co pozwala kontrolować i zapewniać odpowiednią jakość produktów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1