reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 listopada 2010

Centrum zakupów Bosch i Siemens w Łodzi

Bosch i Siemens (BSH) otworzy w Łodzi Centrum Usług Biznesowych. Jego pracownicy będą robić zakupy dla wszystkich oddziałów koncernu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce – czytamy w Gazecie Wyborczej.
W nowym centrum biznesowym Bosch i Siemens zatrudni ponad 50 pracowników, którzy zajmą się zakupami dla wszystkich oddziałów koncernu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Centrum ma działać w nowym budynku biurowym. Jego budowa kosztować będzie 10 mln zł i rozpocznie się za kilka miesięcy. Zamawianie zakupów z Łodzi wystartuje w połowie przyszłego roku i ma na celu redukcję kosztów ogólnych i sprawne zarządzanie zakupami i logistyką. Spółka ma nadzieję, że gdy wszystkie zakupy skoncentruje w Łodzi, uda jej się zaoszczędzić.

Jest to już trzecia nieprodukcyjna inwestycja BSH w Łodzi. Dwa lata temu spółka uruchomiła centrum badań i rozwoju suszarek bębnowych, a przed rokiem - Centrum Usług Informatycznych.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2