reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 14 października 2010

PB Technik dystrybutorem Cogiscan

PB Technik wprowadził do swojej oferty urządzenia i oprogramowanie kanadyjskiej firmy Cogiscan, działającej na rynku systemów trackingu.
PB Technik Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty produkty kanadyjskiej firmy COGISCAN. Firma COGISCAN produkuje zarówno hardware jak i software do śledzenia, monitorowania i kontroli produkcji, produktów i procesów w czasie rzeczywistym na liniach technologicznych. Jej sztandarowe hasło to ‘Właściwy materiał we właściwym czasie na właściwym miejscu’.

W ofercie można znaleźć urządzenia i oprogramowanie do kontroli wszystkich procesów montażu elektronicznego SMT, THT, ręcznego w tym maszyn, podajników, płytek elementów elektronicznych, materiałów chemicznych, szablonów. Z uwzględnieniem kontroli MSD, przygotowania produkcji i obsługi konserwacyjnej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2