reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Analyst 12KN. Żródło:CheckSum Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2008

CheckSum podpisał umowę dystrybucyjna z CPS Poland

CheckSum ogłosił, iż CPS-IEP z Kwidzyna (Chip Placement Solution Industrial Engineering Poland) będzie sprzedawać, instalować i serwisować produkty CheckSum w Polsce
Umowa o dystrybucji obejmuje wszystkie produkty i usługi CheckSum, w tym między innymi system programowania MultiWriter ISP oraz popularny i tani tester in-circuit Analyst. CPS-IEP już wcześniej sprzedał i zainstalował tester Analyst ems 12KN u kluczowego wytwórcy produktów oświetleniowych w Polce.

’CPS-IEP jest doświadczonym i odnoszącym sukcesy dystrybutorem sprzętu SMT, dostarczanego do czołowych firm EMS i OEM Polsce. Poprzez nawiązanie współpracy, chcielibyśmy rozszerzyć naszą bazę klientów w rosnącym przemyśle PCBA w Polsce’ powiedział John VanNewkirk, Prezes i CEO CheckSum.

Mirosław Rozwadowski, Prezes CPS-IEP skomentował nawiązanie współpracy: ‘Bardzo się cieszymy, iż będziemy sprzedawać produkty CheckSum, w szczególności dotyczy to innowacyjnego systemu programowania MultiWriter ISP. Produkty CheckSum są idealnym uzupełnieniem naszej obecnej oferty oraz zapewniają naszym klientom istotne korzyści technologiczne i ekonomiczne.’

CPS-IEP zostało założone w 1998 roku. Portfolio klientów firmy obejmuje między innymi Jabil, Philips, Flextronics, Kimball oraz Lacroix.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2