reklama
reklama
reklama
reklama
© SCHURTER
Biznes |

Schurter otworzył nowe biuro w Hong Kongu

Otwarcie nowego biura w Hongkongu oznacza zmianę lokalizacji i odzwierciedla długoterminową strategię Schurter, skoncentrowaną na rynku azjatyckim.

Kluczowym krokiem reorganizacji było przeniesienie głównej siedziby azjatyckiej z Singapuru do Hongkongu. Ponadto nazwa hongkońskiej spółki została zmieniona z "Chi Lick Schurter Ltd" na "Schurter Electronics Hong Kong Ltd". Działania te mają na celu wzmocnienie pozycji firmy w regionie. Jednocześnie zakłady produkcyjne w Chinach zostały zintegrowane ze strukturą przedsiębiorstwa, co pozwoliło na optymalizację mocy produkcyjnych.

Oswald Fiegl, Group COO, podkreśla, że firma stara się rozwijać swoje bazy operacyjne w Azji na terenie Chin i Indii. Tamtejsze siedziby mają zostać rozbudowane jako operacyjne centra Grupy Schurter w tej części świata, co pozwoli na bardziej efektywną obsługę rynku.

“To decydujący dzień dla Grupy Schurter, Schurter Asia i Schurter Hong Kong. Schurter Asia ma ogromny potencjał wzrostu. W 2024 r. azjatycka siedziba została przeniesiona z Singapuru do Hongkongu, a nazwa firmy z Hongkongu została zmieniona z „CHI LICK Schurter Ltd” na Schurter Electronics Hong Kong Ltd”, dodał Guanghua Yang, dyrektor generalny i wiceprezes regionu Azji. Jednocześnie zakłady produkcyjne w Chinach zostały zintegrowane, co zoptymalizowało moce produkcyjne.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
© 2025 Evertiq AB February 03 2025 08:34 V23.5.1-2