reklama
reklama
reklama
reklama
© /nimg/dreamstime generic images/originals license do not use in stories/
Analizy |

SYSGO i WOLF Advanced Technology nawiązują współpracę

SYSGO dostawca oprogramowania oraz WOLF Advanced Technology pionier w dziedzinie wytrzymałych modułów wideo dla przemysłu lotniczego i obronnego, zawarły strategiczne partnerstwo technologiczne.

Zgodnie ze wspólnym oświadczeniem, współpraca obu firm ma na celu zrewolucjonizowanie krajobrazu systemów autonomicznych w przemyśle lotniczym, obronnym i transportowym. SYSGO i Wolf Advance Technology chcą zintegrować zaawansowane rozwiązania sprzętowe i programowe, które spełniają najwyższe standardy certyfikacji w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

"Współpraca między SYSGO i WOLF Advanced Technology stanowi znaczący krok naprzód w rozwoju systemów autonomicznych" - powiedziała Lindsey Chapman, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i partnerstw w WOLF Advanced Technology.

WOLF specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wytrzymałych modułów, w tym 6U VPX, 3U VPX, XMC, MXM/MXC i innych małych modułów do akwizycji wideo, przetwarzania, kodowania, wyświetlania i wnioskowania AI. Ich technologia w naturalny sposób uzupełnia system operacyjny czasu rzeczywistego PikeOS firmy SYSGO, który jest znany ze swojej solidności w zastosowaniach krytycznych dla bezpieczeństwa i związanych z bezpieczeństwem. Firmy mogą wykorzystać swoje mocne strony, aby stworzyć certyfikowaną platformę programowo-sprzętową, która obsługuje złożone systemy autonomiczne.

Ważnym przykładem zastosowania tego partnerstwa jest obszar zaufanej autonomii. Dzięki integracji rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, wspólna platforma może usprawnić przetwarzanie danych z wielu czujników, umożliwiając pojazdom autonomicznym wykonywanie manewrów o minimalnym ryzyku i koordynację z innymi systemami.

Integracja będzie mogła wspierać możliwości lotów załogowych i bezzałogowych, wykorzystując sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i technologię roju do sterowania dronami i innymi systemami autonomicznymi. Oprócz autonomicznych pojazdów, SYSGO i WOLF mogą badać zastosowania w wojnie elektronicznej, szczególnie w obszarze Retrial Augmented Generation (RAG). Obejmuje to multi modalne przeszukiwanie krajobrazu elektromagnetycznego, tłumaczenie rozmów na różnych częstotliwościach i językach przez dłuższy czas.

 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2