reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Yamaha
Przemysł elektroniczny |

Yamaha ma nowego dyrektora generalnego ds. sprzedaży w Europie

Yamaha Robotics SMT Section mianowała Shuichi Imai nowym dyrektorem generalnym ds. sprzedaży w Europie, pracującym w oddziale firmy w Neuss w Niemczech.

Imai pracuje w Yamaha od 12 lat, a jego wiedza na temat rynku UE wynika z faktu, że od 2020 roku zapewnia wsparcie sprzedaży dla regionu z Japonii. Po raz pierwszy dołączył do sekcji SMT firmy w 2012 roku jako dział sprzedaży w Japonii. Następnie zarządzał sprzedażą w Korei od 2015 roku, aż do przejęcia wsparcia sprzedaży w UE.

"Portfolio Yamaha SMT cieszy się doskonałą reputacją, zapewniając szybkość, precyzję, wydajność i najnowsze technologie na liniach produkcyjnych na całym świecie. Firma odnosi  sukces w całej Europie, tak jak wszędzie. Moim celem jest budowanie na ugruntowanym zaufaniu naszych klientów i partnerów dystrybucyjnych w regionie" - powiedział Imai.

Imai będzie zarządzał bezpośrednią sprzedażą portfolio urządzeń do montażu powierzchniowego Yamaha i będzie wspierał dystrybutorów firmy, którzy są aktywni na wszystkich terytoriach w regionie. Portfolio obejmuje sitodrukarki, montażownice i systemy inspekcji, takie jak SPI i AOI. Oraz inteligentne narzędzia oprogramowania fabrycznego, takie jak pulpit nawigacyjny, system oprogramowania pośredniego do połączenia MES oraz akcesoria i innowacje zwiększające produktywność.

 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2