reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Cavotec
Przemysł elektroniczny |

Cavotec otwiera nowy zakład produkcyjny w Indiach

Firma Cavotec oficjalnie otworzyła nowy zakład produkcyjny w Ćennaj w Indiach. Celem rozbudowy jest obsługa zarówno szybko rozwijającego się rynku krajowego w Indiach, jak i rynku globalnego.

Nowy zakład będzie obsługiwał krajowy rynek indyjski, oferując szereg produktów przeznaczonych dla wszystkich klientów firmy. Ponadto nowa fabryka zwiększy zdolność produkcyjną rozwiązań zasilania lądowego. Nowy zakład będzie również pełnić funkcję centrum łańcucha dostaw wspierającego  operacje Cavotec na całym świecie.

„Nowy zakład produkcyjny stanowi ważny kamień milowy dla Cavotec. Wzmacniamy naszą obecność w regionie. Zakład umożliwi nam obsługę dużego i rozwijającego się rynku w Indiach, zwiększając naszą zdolność do dostarczania innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań naszym klientom lokalnie i globalnie” — powiedział David Pagels, dyrektor generalny Cavotec.

Wiosną ubiegłego roku Cavotec zdecydował się na ugruntowanie swojej pozycji w Indiach, rozpoczynając produkcję. Nowy obiekt jest skalowalny i – jak twierdzi firma – nie wymagał żadnych dużych inwestycji, gdyż powstał w miejsce istniejącej już fabryki.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2