reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Syntronic
Przemysł elektroniczny |

Syntronic otwiera nowy zakład w Rumunii

Firma Syntronic rozszerza działalność w Europie. Otwiera nowy zakład w zachodniej Rumunii w Timisoarze. Miasto znane jest z wydajnej infrastruktury produkcyjnej i wysoko wykwalifikowanej siły roboczej.

Nowy zakład będzie początkowo koncentrował się na usługach naprawczych, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wydajne i wysokiej jakości rozwiązania w zakresie napraw elektroniki na rynku EMEA.

W drugiej fazie zakład Syntronic w Rumunii przejdzie na produkcję wysokonakładową, oferując oprócz usług naprawczych także produkcję niskokosztową. Lokalny zespół będzie mógł korzystać z wiedzy produkcyjnej, do której Syntronic ma dostęp w istniejących zakładach produkcyjnych firmy w Szwecji i Kanadzie.

"Dzięki naszej nowej siedzibie w Rumunii jesteśmy gotowi do obsługi klientów poszukujących wydajnych i opłacalnych usług produkcji i naprawy elektroniki w regionie EMEA. Nasza ekspansja w Rumunii odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań dla naszych międzynarodowych klientów zgodnie z naszym podejściem "lokalna obecność, globalna wiedza" - powiedział Björn Jansson, założyciel i dyrektor generalny Syntronic Group.

Nowy zakład w Timişoarze oferuje swoim klientom szereg korzyści. Mogą oni korzystać z Centrum Logistycznego oferującego usługi zarządzania częściami zamiennymi i rozwiązania logistyczne, które usprawnią operacje i terminowe dostawy, co zminimalizuje przestoje.

Ponadto obecność Syntronic w Rumunii zapewnia korzyści importowe, co pozwala klientom korzystać z opłacalnych procesów importu i eksportu. Firma ma dalsze plany ekspansji w Rumunii w zakresie produkcji, usług posprzedażnych i logistyki. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1