reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© STARTEAM GLOBAL
PCB |

Starteam Global przejmuje włoską fabrykę płytek PCB

Starteam Global rozszerza swój globalny zasięg poprzez przejęcie fabryki płytek PCB w Flero (prowincja Brescia) w północnych Włoszech od C.T.B Circuiti Stampati S.N.C.

Dostawca rozwiązań produkcyjnych specjalizujący się w płytkach drukowanych z ponad 35-letnim doświadczeniem firma Starteam Global rozszerza swój europejski zasięg przejmując włoską fabrykę płytek PCB, którą nazwała Flero Starteam (FST). Firma posiada już fabryki w Chinach i Tajlandii. Teraz planuje większą ekspansję na rynku europejskim.

“Cieszymy się, że wraz z C.T.B. możemy przekształcić się w FST - nową bramę do zaawansowanej produkcji PCB w Europie i poza nią, kontynuując naszą tradycję jakości i innowacji. (...) To posunięcie nie tylko rozszerza nasze możliwości produkcyjne, ale także wzmacnia zaangażowanie Starteam na rzecz naszych europejskich klientów, oferując bardziej lokalne i elastyczne usługi - napisała firma w informacji prasowej.

FST skoncentruje się na prototypowaniu, produkcji próbek, specjalistycznej produkcji wielkoseryjnej (HMLV), usługach szybkiej rotacji, niestandardowych rozwiązaniach i płynnym przejściu do produkcji masowej w większych fabrykach firmy w Azji.

"Strategicznie zlokalizowany w pobliżu Mediolanu i naszego biura sprzedaży w Mediolanie, FST służy jako dogodny punkt spotkań dla partnerów biznesowych i klientów, gotowy do zaspokojenia potrzeb produkcyjnych. Zaczynając od 1-2-warstwowych płytek PCB, w tym materiału bazowego PTFE (teflonu) do zastosowań o wysokiej częstotliwości, planujemy rozszerzyć nasze możliwości począwszy od 4. kwartału 2024 r. do 1. kwartału 2025 r." - podała firma w informacji prasowej.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1