reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© NCAB
PCB |

NCAB przejmuje ICOM Industrial Components AG

Szwajcarska firma ICOM, która od 35 lat zajmuje się rozwiązaniami PCB została przejęta przez szwedzką spółkę NCAB. Właściciel szwajcarskiej spółki Bojan Zmijanjac pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego i będzie rozwijał firmę we współpracy z zarządem NCAB.

Roczna sprzedaż firmy ICOM wynosi około 40 milionów koron szwedzkich, jest obecnie skierowana głównie do szwajcarskich klientów z sektora medycznego, telekomunikacyjnego i przemysłowego. ICOM zatrudnia 6 pracowników i osiąga marżę EBITA w tym samym poziomie co NCAB. Zaopatruje się głównie w Chinach.

"Dzięki temu działaniu zyskujemy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel z branży PCB, który uzupełni nasze istniejące możliwości i odegra kluczową rolę w odblokowaniu nowych możliwości rozwoju w Szwajcarii. Wraz z pozostaniem Bojana na pokładzie wkrótce zobaczymy korzyści płynące z lokalnej organizacji operacyjnej na tym ważnym dla nas rynku" - powiedział Benjamin Klingenberg, wiceprezes NCAB Europe

"Jestem bardzo zadowolony z kolejnego kroku w mojej podróży z ICOM. Po 35 udanych latach ICOM jest teraz częścią NCAB Group. W związku z rozpoczynającą się integracją obu firm wszyscy będą mieli więcej korzyści, a najwyższa jakość obsługi będzie stała na tym samym poziomie jak dotychczas. Z niecierpliwością czekam na to, co przyniesie przyszłość. Nie mogę doczekać się na nowe możliwości dla naszych klientów, mojego zespołu i dla mnie samego w NCAB". - powiedział Bojan Zmijanjac, właściciel ICOM.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1