reklama
reklama
reklama
reklama
© shutterstock_blache_and_white
Biznes |

Grupa Milexia przejmuje Cabcongroup

Milexia ogłosiła podpisanie umowy nabycia skandynawskiej firmy Cabcongroup, głównego dystrybutora wartości dodanej komponentów pasywnych, elektromechanicznych i wiązek kablowych dla całej branży elektronicznej.

Dzięki temu strategicznemu przejęciu Milexia kontynuuje poszerzanie swojego zasięgu i oferty usług w Europie i Azji, wzmacniając swoje zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i wydajnych produktów technologicznych oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw w różnych sektorach.

Cabcongroup obsługuje przemysł elektroniczny od 2003 roku i konsekwentnie rozwija się, wspierając klientów z wielu branż. Firma działa w 4 różnych lokalizacjach: Danii, Norwegii, Szwecji i Hongkongu, a już wkrótce Cabcongroup rozszerzy swoją obecność o nowe biura w Finlandii i Polsce.

"W ciągu ostatnich 20 lat Cabcongroup stała się znaczącym dystrybutorem z wartością dodaną, skupiającym się głównie na klientach końcowych w Danii, Szwecji i Norwegii. Jesteśmy teraz gotowi, aby przenieść Cabcongroup na wyższy poziom i widzimy doskonałą synergię w dołączeniu do Milexia. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do stania się częścią Grupy Milexia i chętnie kontynuujemy naszą wspólną podróż" - powiedział Brian Dehlsen, CEO Cabcon Group.

"Cieszymy się, że możemy powitać utalentowane zespoły Cabcongroup w Milexia. Dzięki ich zaangażowaniu rozwinęli globalną sieć wybranych najlepszych w swojej klasie producentów, aby zapewnić lokalne wsparcie i globalną dostawę. Celem strategii Milexia, zainicjowanej kilka lat temu, jest osiągnięcie pozycji lidera dystrybucji komponentów i systemów elektronicznych o wartości dodanej w Europie. Łącząc siły z Cabcongroup, rozszerzamy europejski zasięg Milexia i jesteśmy w stanie szerzej reagować na oczekiwania naszych klientów i dostawców w całym regionie skandynawskim" - powiedział Xavier Gaillard, CEO Milexia Group.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2