reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Przemysł elektroniczny |

Evertiq stawia na ekspansję

Evertiq AB od kilku lat znajduje się na ścieżce rozwoju. Na początku 2024 r. firma osiągnęła nowy kamień milowy, organizując swoje pierwsze Evertiq Expo na francuskiej ziemi. To wydarzenie zaowocowało zupełnie nowym pomysłem.

Dla niezaznajomionych, Evertiq Expo to jednodniowe wydarzenie organizowane przez Evertiq w różnych krajach. W lutym 2024 roku do tej listy dołączyła Francja. Targi odbyły się w Mandelieu Congress Expo Centre na południu Francji, w Sophii Antipolis, czyli w pierwszym europejskim centrum nauki i technologii.

Stało się wtedy oczywistym, że francuscy czytelnicy – i cała francuska branża elektroniczna – nie mogli w pełni korzystać z zalet sieci Evertiq. Zaowocowało to pomysłem stworzenia Evertiq.fr.

Teraz nadszedł czas, aby urzeczywistnić ten pomysł. Evertiq ma przyjemność ogłosić, że francuskojęzyczna strona internetowa firmy zostanie uruchomiona 9 września 2024 roku!

W rezultacie czytelnicy będą mogli spodziewać się większej liczby analiz, artykułów i wiadomości z rynków francuskojęzycznych. Ci, którzy wolą czytać w swoim ojczystym języku, nie będą już ograniczeni do angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego. Evertiq będzie teraz dostępny również w języku francuskim.

Jesteśmy Evertiq, pierwsi w dziedzinie wiadomości i targów elektronicznych.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1