reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Farnell
Biznes |

Farnell będzie miał nową prezeskę

1 lipca Rebeca Obregon obejmie stanowisko prezesa Farnell, firmy należącej od 2016 roku do Avnet. Nowa prezes obejmie firmę z ponad 80-letnią tradycją, zatrudniającą ponad 3500 pracowników na całym świecie.

Prezesura Farnell to nowy rozdział w karierze Rebeci Obregon. Przez ponad 30 lat doświadczenia zebranego w branży półprzewodników budowała i wspierała zespoły i firmy – od powstania po uzyskanie miana rentownych światowych liderów rynku. Przez lata była wiceprezesem korporacyjnym w Amkor Technology. W 2023 roku dołączyła do Avnet.

Tam Rebeca Oregon kierowała jednostkami Avnet United, Velocity i Integrated na stanowisku Senior Vice President of Strategic Business Engagements and Supplier Management. Zajmowała się strategią, fuzjami i przejęciami oraz  zarządzaniem dostawcami IP&E (złącza oraz komponenty pasywne i elektromechaniczne).

„Od czasu dołączenia do zarządu Avnet w zeszłym roku Rebeca silnie zaangażowała się w
pomoc w osiąganiu celów naszych dostawców, klientów, partnerów i pracowników. Farnell odgrywa kluczową rolę dla sukcesu i obietnicy wartości firmy Avnet, a ja jestem przekonany, że Rebeca jest właściwą liderką, która przeprowadzi organizację przez kolejny etap rozwoju” – powiedział Phil Gallagher, CEO firmy Avnet.

Prócz ogromnego doświadczenia Obregon posiada też wiedzę i wykształcenie, które zdobyła w renomowanych amerykańskich uczelniach. Tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii elektrycznej na uniwersytecie Arizona State University oraz tytuł magistra inżyniera elektryka na uniwersytecie National Technological University. Ponadto w 2014 i 2020 uczęszczała na Stanford University Graduate School of Business.

„Farnell od lat znany jest jako wpływowy lider w sektorze dystrybucji komponentów. Bardzo chcę pomagać naszym zespołom w Farnell, Avnet i nie tylko we wspieraniu klientów na wszystkich etapach cyklu życia produktu” – powiedziała Rebeca Obregon.

Nowa prezeska obejmie firmę z ponad 80-letnimi tradycjami. Przedsiębiorstwo posiada 47 w pełni zlokalizowanych stron internetowych. W firmie zatrudnionych jest ponad 3500 pracowników. Garnel Global prowadzi działalność pod nazwą Farnell w Europie, Newark w Ameryce Północnej i element14 w regionie Azji i Pacyfiku.  

 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2