reklama
reklama
reklama
reklama
© Farnell
Biznes |

Giganci zacieśniają współpracę

Firma Farnell lider dystrybucji dóbr technologicznych nawiązała współpracę z wiodących producentów komponentów elektronicznych Würth Elektronik (WE).

„Kampania „WE connect dots!” powstała, aby zainspirować inżynierów projektowych do używania wysokiej jakości komponentów RF, ponieważ to właśnie one gwarantują niezawodne urządzenia o najwyższym poziomie wydajności. Warto jest zapoznać się z całą gamą wsparcia oferowanego przez Würth Elektronik, ponieważ wspiera ona w osiąganiu sukcesu” - powiedział Josh Ahern, Farnell Product Segment Leader dla Würth Elektronik.

WE to jeden z czołowych producentów komponentów elektronicznych i elektromechanicznych na świecie. Firma posiada 14 zakładów produkcyjnych na całym świecie, które gwarantują szybką dostawę komponentów. 

Te  komponenty to produkty do urządzeń IoT (Internet rzeczy). WE produkuje m.in. anteny chipowe i prętowe, filtry chipowe i symetryzatory oraz złącza koncentryczne, cewki indukcyjne i kondensory RF, i moduły radiowe wymagane do montażu wszelkiego rodzaju interfejsów bezprzewodowych.

„Sukces IoT zależy w głównej mierze od sprawnej i niezawodnej łączności RF, którą możemy z dumą udostępnić naszym klientom dzięki szerokiej wiedzy eksperckiej firmy Würth Elektronik” - zakończył Josh Ahern z firmy Farnell.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1