reklama
reklama
reklama
reklama
© MKS Instruments
Przemysł elektroniczny |

MKS Instruments zbuduje nową fabrykę w Malezji

Firma MKS Instruments zamierza zbudować zakład “Super Center" w Penang w Malezji, aby wspierać produkcję sprzętu do wytwarzania płytek półprzewodnikowych w regionie i na całym świecie. Plan zakłada budowę nowego obiektu w trzech fazach, a rozpoczęcie prac planowane jest na początek przyszłego roku.

"MKS ma bogatą historię związaną z innowacjami i wynalazkami, które ukształtowały ewolucję kluczowych branż, którym dostarczamy produkty. Dzięki lokalizacji w pobliżu naszych klientów, dostawców i solidnej infrastruktury technologicznej, Penang jest domem dla silnego ekosystemu półprzewodników. Rozszerzenie naszej działalności w Malezji jest ważnym kamieniem milowym dla naszej firmy. Staramy się cały czas zwiększać nasze możliwości jako lidera w szerokim zakresie zastosowań w produkcji półprzewodników" - powiedział  dr John T.C. Lee, prezes i dyrektor generalny MKS.

Evertiq skontaktował się z MKS Instruments w celu uzyskania informacji na temat zakresu inwestycji, skali przedsięwzięcia i liczby miejsc pracy, które zostaną stworzone w ramach projektu. Firma nie podała żadnych dalszych szczegółów poza tym, że zakład będzie wspierał produkcję sprzętu do produkcji płytek w regionie i na całym świecie. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1