reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Volkswagen Group
Nauka i technologie |

Volkswagen otworzy dział ładowania dla nowych inwestorów

Niemiecki koncern motoryzacyjny Volkswagen przygotowuje swój dział energii i ładowania dla inwestorów zewnętrznych - powiedział w piątek członek zarządu Thomas Schmall. Odpowiedzialny za technologię pracownik VW dodał, że firma jest otwarta na różne opcje dotyczące potencjalnej niezależności jednostki.

W ramach strategicznego posunięcia Volkswagen zamierza udostępnić swój dział ładowania i energii dla potencjalnych inwestorów zewnętrznych. Gigant motoryzacyjny przygotowuje się do pozyskania nowego kapitału w celu ulepszenia infrastruktury ładowania. Decyzja ta podkreśla zaangażowanie Volkswagena w rozwój rozwiązań w zakresie mobilności elektrycznej i zapewnienie wsparcia finansowego dla przyszłych projektów firmy.

„Zawsze pracujemy w taki sposób, że mamy również możliwości kapitałowe (...), abyśmy mogli skupić się na napływie finansowania finansowego z zewnątrz” - powiedział członka zarządu Volkswagen AG odpowiedzialnego za technologię Thomas Schmall.

W ramach rozwoju Volkswagen podejmuje działania mające na celu przyciągnięcie inwestycji zewnętrznych do swojej działalności w zakresie ładowania, podkreślając nacisk na udoskonalanie oferty mobilności elektrycznej. Posunięcie firmy wskazuje na strategiczne podejście do zabezpieczenia kapitału, które może pomóc w rozbudowie infrastruktury ładowania Volkswagena i działalności pojazdów elektrycznych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2