reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© FAULHABER
Biznes |

Faulhaber otwiera nową siedzibę w Danii

Faulhaber, specjalizująca się w napędach, rozszerza swoją obecność w Europie. Przedsiębiorstwo otwieraja nową siedzibę w Danii.

W Allerød, na północ od Kopenhagi, firma przejmie sprzedaż i doradztwo bezpośrednio od swojego dotychczasowego przedstawiciela na duńskim rynku Compower ApS. Nowo założona firma Faulhaber Danmark ApS koncentruje się  na budowaniu bliskiej relacji z klientami.

„Nasze układy napędowe są znane na globalnym rynku ze swojej wydajności i jakości. Po otwarciu naszych oddziałów w Holandii, Polsce, Austrii i Włoszech w ostatnich latach, teraz nadarzyła się kolejna okazja do rozwoju w północnej Europie. Dzięki naszej obecności w Danii możemy jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby lokalnych rynków i być dostępni dla naszych klientów w niewielkiej odległości” - powiedziała dyrektor ds. globalnej sprzedaży w Faulhaber Mireille Deckers-Strobel.

Otwierając tę lokalizację, firma dąży do konsolidacji istniejących kontaktów w celu zapewnienia szybszego czasu reakcji. Aby to osiągnąć, Faulhaber uważa, że kluczowa jest lokalna obecność. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1