reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Phoseon
Biznes |

Puma współpracuje z polską firmą Amicus

Polska firma Amicus, specjalizująca się w dystrybucji wysokiej klasy zasilaczy impulsowych oraz systemów oświetlenia LED, współpracuje z niemieckim przedsiębiorstwem produkującym obuwie i odzież sportową - Puma SE.

Firma Amicus, która powstała w 2004 roku i specjalizuje się w dystrybucji i produkcji wysokiej klasy zasilaczy impulsowych i systemów oświetlenia LED, współpracuje z PUMA SE. 

Według informacji zawartych na stronie www Amicus tytułuje się jako “certyfikowany dostawca systemów identyfikacyjnych dla marki Puma”. Firma podkreśla, że zajmuje się realizacją projektów o zasięgu globalnym od lat.

“Projekt realizowany dla marki Puma to dynamiczne przedsięwzięcie, które obejmuje szeroki zakres działań dotyczących realizacji paneli LED z zastosowaniem systemu Lumaire” – podaje strona amicus.pl.

Polska firma otrzymała od Pumy ambitne zadanie – podkreślenie nowoczesności i innowacyjności marki. A także zainspirowanie innych do eksplorowania nowych możliwości w dziedzinie designu i technologii oświetleniowej. 

“System Lumaire to innowacyjne przedsięwzięcie łączące nowoczesne technologie z wyjątkowym designem. Celem projektu jest stworzenie unikalnych przestrzeni, które nie tylko przyciągną wzrok, ale również zapewnią użytkownikom niezapomniane wrażenia świetlne. Dzięki zaawansowanemu systemowi Lumaire, panele LED dostarczają dynamicznego oświetlenia, które może być dostosowane do różnych potrzeb i nastrojów. System Lumaire wyróżnia się swoją wszechstronnością i możliwością personalizacji” – dowiadujemy się szczegółów o projekcie ze strony Amicus. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2