reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tigerlily173 pixabay
Biznes |

Elektrotim ze świetnym pierwszym kwartałem 2024 r.

Polska firma świadcząca usługi elektroinstalacyjne zanotowała świetny początek 2024 roku. Do końca marca portfel zleceń osiągnął 647 milionów złotych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wartość zamówień przekroczyła 595 milionów złotych.

"'Wyniki pierwszego kwartału oceniam pozytywnie. Bardzo dobrym prognostykiem na cały rok jest rekordowy portfel zleceń, który daje nam duży komfort pracy i zabezpiecza przychody Spółki co najmniej do końca I kwartału 2025 r. Teraz czekamy na poprawę sytuacji rynkowej związaną z odblokowaniem środków unijnych, wdrożeniem planów KPO, transformacją sektora energetycznego i zapowiadanymi inwestycjami infrastrukturalnymi. Przygotowujemy się do tego gorącego okresu, dostosowując strukturę naszej organizacji, zabezpieczając finansowanie prowadzonej działalności oraz ofertę produktową wraz z certyfikacją. Jestem przekonany, że potrafimy skorzystać z istniejących potencjałów rynkowych" – powiedział prezes zarządu Elektrotim S.A. Artur Więznowski.

Z całą pewnością na świetne wyniki firmy z siedzibą we Wrocławiu miało podpisanie kolejnej umowy ze Strażą Graniczną. Elektrotim będzie brać udział w rozbudowie bariery perymetrycznej na granicach Polski. Wartość kontraktu to 227 milionów złotych.

"Obecnie jesteśmy na etapie finalizowania prac projektowych w tym zadaniu i wkrótce zgodnie z harmonogramem przystąpimy do jego realizacji. Chciałbym podkreślić, iż Straż Graniczna wybrała Eletrotim jako wykonawcę trzeciego już odcinka perymetrii, co jest dla nas bardzo nobilitujące. Doceniono tym samym potencjał produktowy naszej spółki zależnej OSTOYA-DataSystem Sp. z o.o., bowiem rozwiązania dotyczące systemów zabezpieczeń opierają się na jej autorskich produktach" – zakończył członek zarządu i dyrektor operacyjny Elektrotim S.A. Dariusz Kozikowski.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2