reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© batterie
Biznes |

UL Solutions kupuje Batterie Ingenieure

Firma UL Solutions, specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa stosowanego, kupiła Batterie Ingenieure GmbH, firmę zajmującą się testowaniem ogniw, małych modułów i systemów akumulatorowych stosowanych w pojazdach elektrycznych.

Niemieckie przedsiębiorstwo Batterie Ingenieure zajmuje się testowaniem, symulacją i analizą awarii technologii akumulatorowych, posiadając doświadczenie w szacowaniu ich żywotności. Ma laboratorium w Akwizgranie (zachodnie Niemcy) i biuro w Bilbao w Hiszpanii.

"Światowe przejście na zrównoważoną energię zwiększyło zapotrzebowanie na wiedzę specjalistyczną w zakresie testowania wydajności i bezpieczeństwa baterii. To przejęcie rozszerza nasze możliwości i pozwala nam spotkać się z naszymi klientami tam, gdzie są, tworząc nowe możliwości biznesowe, gdy realizujemy naszą misję pracy na rzecz bezpieczniejszego świata" - powiedziała dyrektor generalna UL Solutions Jennifer Scanlon. 

UL Solutions świadczy usługi testowania, inspekcji i certyfikacji, wraz z oprogramowaniem i doradztwem. UL Solutions twierdzi, że przejęcie zwiększa globalny zasięg jej laboratoriów badawczych. Amerykańska firma działa już w ponad 100 krajach.

"Globalne możliwości UL Solutions w zakresie testowania, inspekcji i certyfikacji bezpieczeństwa produktów oraz znaczące inwestycje na całym świecie w celu wspierania innowacji w dziedzinie baterii sprawiają, że jest to idealny partner dla naszej firmy. Podobnie, Batterie Ingenieure wniesie do UL Solutions unikalną wiedzę techniczną, relacje z klientami i branżą oraz rozszerzone możliwości. Cieszymy się, że możemy dołączyć do ponad 15 000 pracowników organizacji pracujących na rzecz bezpieczniejszego świata" - powiedział dyrektor zarządzający i założyciel Batterie Ingenieure dr Dominik Schulte.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1