reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rochester Electronics
Biznes |

Strategiczne partnerstwo gigantów

Dwie globalne potęgi, firma Farnell - lider dystrybucji dóbr technologicznych i Rochester Electronics - firma zajmująca się produkcją i dystrybucję półprzewodników, 22 maja ogłosiły rozpoczęcie współpracy.

Rochester Electronics to dystrybutor oryginalnych półprzewodników. W swojej ofercie posiada przeszło 200 000 tego typu części. Wśród nich najnowsze jak i te wycofane z użytku. Partnerstwo z Farnell zapewni Rochester dotarcie do ze swoim portfolio do nowych rynków zbytu. Z kolei Farnell będzie mogło pochwalić się dostępem do oferty półprzewodników na nieosiągalną wcześniej skalę. Chodzi o kilkanaście miliardów komponentów elektronicznych.

"Cieszymy się, że możemy współpracować z Rochester Electronics. Ich licencjonowane rozwiązania w zakresie produkcji półprzewodników, w połączeniu z szerokim, w 100% autoryzowanym portfolio magazynowym, zapewniają naszym klientom pewność pozyskiwania niezawodnych i wolnych od ryzyka urządzeń" - powiedział dyrektor firmy Farnell Jose Lok.

Firma Rochester może pochwalić się produkcją ponad 20 000 rodzajów półprzewodników. Posiadając olbrzymią liczbę 12 miliardów matryc w swoich magazynach, jest w stanie wyprodukować ponad 70 000 typów urządzeń. Firma zapewnia swoich klientów dostawy produktów o przedłużonym cyklu użytkowania.

"Dzięki temu strategicznemu porozumieniu nasi cenni klienci mogą być spokojni o stałe dostawy półprzewodników z portfolio Rochester obejmującego ponad 70 oryginalnych producentów, z których wszystkie są w 100% autoryzowane i objęte gwarancją.  Dzięki temu partnerstwu z entuzjazmem czekamy na dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości produktów, oferując zrównoważony łańcuch dostaw" - powiedział dyrektor generalny Rochester Electronics w regionie EMEA Stephen Morris.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2