reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TactoTek
Biznes |

TactoTek rozszerza działalność w Japonii

Fiński TactoTek to firma specjalizująca się w dziedzinie formowanej wtryskowo elektroniki strukturalnej. Właśnie ogłosiła, że rozszerza swoją działalność w Japonii i otworzył biuro TactoTek KK w Tokio.

W związku z rozszerzeniem swojej obecności w Japonii, firma TactoTek została wybrana do otrzymania dotacji na transformację technologii ekologicznych od władz metropolitalnych Tokio.

TactoTek licencjonuje swoją technologię elektroniki strukturalnej w formie (IMSE) firmom, które projektują i produkują jej części dla swoich klientów. Firma ma silne relacje biznesowe w Japonii, w tym z kilkoma licencjobiorcami i inwestorami, takimi jak Cornes i Marklines.  

"Wraz z rosnącym zainteresowaniem naszą technologią IMSE we wszystkich segmentach rynku, inwestujemy w naszą długoterminową obecność w Japonii, aby wspierać naszych licencjobiorców i pomagać producentom OEM i markom w realizacji pełnego zakresu korzyści płynących z technologii IMSE, od innowacji projektowych i uproszczenia łańcuchów dostaw, po stopniową poprawę zrównoważonego rozwoju" - mówi SVP TactoTek ds. sprzedaży i rozwoju biznesu Sami Hyyryläinen.

Wraz z rosnącą obecnością w Japonii, TactoTek twierdzi, że będzie wspierać licencjobiorców i współpracować bezpośrednio z producentami OEM i markami, aby ułatwić im przyjęcie technologii IMSE w przemyśle motoryzacyjnym i innych branżach.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1