reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Etisoft
Przemysł elektroniczny |

Etisoft z milionową inwestycją w RFID

Polska firma Etisoft zajmująca się znakowaniem i automatyczną identyfikacją produktów zainwestowała milion euro w nową linię technologiczną. Maszyny renomowanego producenta firmy Mühlbauer będą produkować i personalizować etykiety RFID.

Razem z zakupem nowych maszyn w Etisoft powstał nowy dział, który będzie zajmował się produkcją tego typu etykiet. Technologia Radio-Frequency Identification (RFID), czyli identyfikacja za pomocą fal radiowych. 

Technologii pozwala na przesył i odczyt danych oraz elektroniczne zasilenie chipów, które przechowują te dane. Dzięki RFID możliwa jest automatyzacja m.in. procesów handlowych, produkcyjnych czy logistycznych.

“Dzięki nowej inwestycji i zaimplementowanym technologiom produkcji wykraczamy poza podstawowy zakres usług innych dostawców. Bogate doświadczenie jako dostawcy etykiet pozwala nam skutecznie dopasować etykiety RFID do różnorodnych zastosowań i branż: od tekstylnej po producentów żywności, branżę automotive (etykiety RFID zgodne z VDA), retail (zgodne z wymogami sieci handlowych), logistykę i magazynowanie; od inwentaryzacji po śledzenie produkcji. Z nowoczesnym parkiem maszynowym, własnym laboratorium i działem R&D i współpracy z renomowanymi dostawcami znaczników RFID otwieramy się na nowe możliwości współpracy i oczekiwania klientów względem etykiet RFID” - powiedział kierownik Działu Rozwoju Produktu w Etisoft Aleksander Wolny. 

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1