reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik
Biznes |

Würth Elektronik buduje nową centralę w Stanach Zjednoczonych

Würth Elektronik, producent komponentów elektronicznych i elektromechanicznych, ogłosił budowę swojej nowej siedziby głównej w Watertown w stanie Massachusetts. Nowa centrala firmy ma mieć powierzchnię 70 000 stóp kwadratowych (21 336 metrów kwadratowych).

Nowa inwestycja Würth Elektronik to krok w kierunku kreowania przyjaznej przestrzeni do pracy. Centrala w Watertown ma umożliwić firmie rozwój i zwiększenie zatrudnienia do 225 pracowników na przestrzeni najbliższych 10-15 lat.

Nowoczesna budowla, określana przez firmę mianem state-of-the-art, będzie miała przyjazny dla środowiska design. Ma również podkreślić zaangażowanie firmy w innowacje i rozwój w branży elektronicznej. W celu poświadczenia stosowania zrównoważonych praktyk Würth Elektronik planuje ubiegać się o certyfikat Leadership in Energy and Environmental Design (LEED) Silver dla swojej nowej centrali.

"Budynek został zaprojektowany z myślą o naszych pracownikach: zmaksymalizowany dostęp do światła dziennego, alternatywne przestrzenie robocze i taras na świeżym powietrzu to tylko niektóre z najbardziej ekscytujących funkcji" - mówi Toby Kangas, kierownik projektu nowego budynku w Würth Elektronik.

Siedziba główna Würth Elektronik w Watertown zatrudnia specjalistów z różnych obszarów, m. in. inżynierii, sprzedaży, marketingu czy badań i rozwoju. Pełni również funkcję magazynu firmy na obydwie Ameryki.

"Cieszymy się, że możemy rozpocząć ten nowy, ekscytujący krok milowy dla naszej firmy i oznaczyć go jako kolejny krok w kierunku realizacji naszej Wizji 2030. Budowa naszej nowej siedziby podkreśla nasze niezachwiane zaangażowanie w budowanie lojalności z naszymi pracownikami, klientami i partnerami. Umożliwi nam to dalsze zwiększanie naszych możliwości i zapewnianie wyjątkowych doświadczeń pracowniczych" - powiedział Don Rigdon, prezes Würth Elektronik w Stanach Zjednoczonych.

Projektowi przewodzi, wyłoniona w konkursie, firma Co-op Architecture z Sioux Falls w Dakocie Południowej. Firma Gray Construction zajmuje się nadzorem nad budową, której rozpoczęcia planowane jest na maj 2024 roku, a zakończenie na koniec 2025 roku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1