reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
PCB |

AT&S sprzedaje fabrykę PCB w Korei Południowej

Advanced Technologies & Solutions (AT&S), austriacki producent obwodów drukowanych i podłoży do układów scalonych, potwierdził, że sprzeda swój zakład w Ansan w Korei Południowej.

Grupa AT&S posiada zakłady produkcyjne w Europie i Azji, które wytwarzają różnorodne wysokiej klasy płytki drukowane ML/HDI i rozwiązania wbudowane do zastosowań energetycznych, zwłaszcza w obszarze serwerów i rdzeni dla fabryk układów scalonych.

Firma uruchomiła swoją fabrykę w Ansan w 2006 roku w celu dostarczania obwodów drukowanych dla segmentów medycznego, motoryzacyjnego i przemysłowego. Teraz jednak uważa się, że AT&S chce przeorientować swoją działalność na aplikacje AI po trudnym roku podatkowym 2023-2024. W tym czasie przychody firmy spadły o 13% rocznie do 1,55 miliarda euro. AT&S dostarcza obecnie podłoża do procesorów AI, a także rozwiązania do zarządzania energią dla infrastruktury IT, takiej jak serwery i centra danych.

"Widzimy powrót AT&S na ścieżkę wzrostu w nowym roku obrotowym 2024/25. Ogólne ożywienie rynku oczekiwane w naszej branży w drugiej połowie roku obrotowego 2024/25 powinno mieć również pozytywny wpływ na popyt, a co za tym idzie, wykorzystanie naszych istniejących zakładów"  - powiedział dyrektor generalny AT&S Andreas Gerstenmayer.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2