reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Eaton
Biznes |

Eaton powiększa bazę produkcyjną w Helsinkach

Firma Eaton, zajmująca się zarządzaniem energią, rozbudowała fabrykę w Helsinkach. Przyczyną była potrzeba zwiększenia swoich możliwości w zakresie produkcji i dostarczania systemów zasilania bezprzerwowego (UPS), w tym swojego najnowszego produktu, 9395X.

Inwestycja firmy Eaton w nowy rozbudowę oddziału w Helsinkach wynika z dużego wzrostu jej działalności. Systemy UPS cieszą się dużym popytem, szczególnie w sektorze centrów danych, gdzie wysokie wymagania przetwarzania aplikacji AI i cyfrowego zarządzania danymi sprawiają, że ciągłe zasilanie ma kluczowe znaczenie, a potrzeba rozbudowy jest prawdopodobna. Systemy UPS są również powszechnie stosowane w budynkach komercyjnych i przemysłowych oraz w sektorze opieki zdrowotnej w celu ochrony przed przerwami w dostawach lub wahaniami napięcia.

Nowy system firmy 9395X zajmuje powierzchnię do 30% mniejszą niż podobne modele UPS, co jest zaletą w scenariuszu rozbudowy centrum danych. Model 9395X, oparty na konwerterach z węglika krzemu, jest również bardziej energooszczędny i wyposażony w firmową technologię EnergyAware.

"Nasza działalność rozwija się tak szybko, że musieliśmy rozbudować naszą istniejącą fabrykę w regionie Helsinek. Nasza lokalizacja jest teraz znacznie większa i zaprojektowana tak, aby wspierać obsługę klienta na najwyższym poziomie. Będzie ona dostarczać systemy UPS głównie do centrów danych, ale także do zastosowań w sektorze opieki zdrowotnej, komercyjnym i morskim. Będziemy mieli też możliwość prezentacji naszym klientom korzyści płynące z powiązanego portfolio produktów niskonapięciowych. Już pracujemy nad zwiększeniem ilości personelu w Helsinkach. 390-osobową załogę powiększymy o co najmniej 100 nowych pracowników" - mówi dyrektor generalny jednostki biznesowej Critical Power Solutionsdla obszaru EMEA w Eaton Philippe Perrot.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama