reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BAE Systems
Biznes |

BAE Systems i Eaton rozszerzają współpracę

BAE Systems i Eaton rozszerzają swoją współpracę o rozwiązania EV (electric vehicle) dla ciężkich samochodów ciężarowych - podaje evertiq.com.

W 2023 r. obie firmy podpisały porozumienie dotyczące dostarczania rozwiązań z zakresu technologii napędów elektrycznych dla rynku samochodów ciężarowych o średniej ładowności. Rozszerzona współpraca obejmuje teraz ciężkie samochody ciężarowe, oferując producentom kompletną linię elektrycznych układów napędowych do samochodów ciężarowych o masie powyżej 19 ton.

BAE Systems połączy teraz swój silnik elektryczny i zestaw zaawansowanej elektroniki o dużej mocy z 4-biegową przekładnią HD EV firmy Eaton, aby zapewnić pełny system EV odpowiedni do dużych obciążeń. Wraz z istniejącym rozwiązaniem MD-4, zintegrowane systemy są przeznaczone do średnich i ciężkich zastosowań, w tym do samochodów dostawczych, autobusów szkolnych i tranzytowych, haul trucków oraz do transportu materiałów i odpadów.

Technologia napędów elektrycznych BAE Systems jest opracowywana, produkowana i serwisowana w zakładach w Endicott w stanie Nowy Jork, w Rochester w Wielkiej Brytanii i w Guaymas w Meksyku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama