reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Arrow Electronics
Biznes |

Mobix Labs i Arrow zawarły globalną umowę dystrybucyjną

Mobix Labs, firma zajmująca się opracowywaniem rozwiązań z zakresu łączności, zawarła globalną umowę dystrybucyjną z Arrow Electronics.

Zgodnie z umową Arrow najpierw skoncentruje się na produktach Mobix Labs do filtrowania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI), korzystając ze swojej silnej pozycji Arrow na rynku obronnym i lotniczym.

"Cieszymy się, że możemy współpracować z liderem branży Arrow, który posiada jedną z największych na świecie platform dystrybucyjnych i którego głębokie relacje - szczególnie w sektorze obronnym i lotniczym - znacznie zwiększą naszą widoczność i dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów" - zaznaczył wiceprezes ds. sprzedaży Mobix Labs Phil Sansone.

Rozwiązania EMI oferowane przez Mobix Labs eliminują niepożądane zakłócenia sygnału z systemów elektronicznych. Opracowane przez firmę moduły, złącza i wkładki są zgodne z normami AS9100 i MIL-810/DO-160, a także z ustawą o kontroli eksportu broni i przepisami dotyczącymi międzynarodowego obrotu bronią.

"Obronność i lotnictwo są kluczowymi sektorami w naszej strategii rozwoju, a dzięki współpracy z Arrow wierzymy, że jesteśmy dobrze przygotowani do konkurowania o kolejnych klientów w tych branżach" - powiedział dyrektor generalny Mobix Labs Fabian Battaglia.

 

Firma Mobix Labs ogłosiła niedawno, że rozpoczęła dostarczanie elementów z filtrem EMI, które są wykorzystywane w pociskach Tomahawk Cruise Missile Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych oraz w programie M-1 Abrams Tank Armii Stanów Zjednoczonych. Ponadto Mobix Labs dostarcza części systemu naprowadzania dla systemu rakietowego Javelin armii amerykańskiej.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama