reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GPV
Przemysł elektroniczny |

Największy zakład GPV po remoncie jeszcze większy

6 maja 2024 r. dyrektor generalny GPV Electronics TH, Bjorn Fiskers odebrał w Tajlandii klucze do wyremontowanej fabryki. Największy zakład duńskiej firmy powiększył się o 7 000 metrów kwadratowych. Tym samym osiągnął kubaturę 22 000 metrów kwadratowych.

Zakład w Tajlandii jest największą fabryką elektroniki GPV. Lokalizacja jeszcze przed remontem był ich największą bazą produkcyjną o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych powierzchni. Teraz, po zakończeniu rozbudowy, fabryka układów elektronicznych może pochwalić się łączną powierzchnią 22 000 metrów kwadratowych.

"Jesteśmy bardzo dumni z naszych nowych możliwości produkcyjnych w fabryce podzespołów elektronicznych w Tajlandii. Kolejnym krokiem będzie ponowne rozplanowanie zarówno części produkcyjnej, jak i nowej powierzchni. Z niecierpliwością czekamy na oddanie nowego budynku do użytku i ponownego rozpoczęcia obsługi naszych klientów z wykorzystaniem nowego obiektu" - powiedział w komunikacie prasowym dyrektor zarządzający GPV Electronics TH i GPV Mechanics TH Bjorn Fiskers.

W 2023 roku GPV przeniosło produkcję mechaniki do nowego budynku fabrycznego, położonego w pobliżu fabryki elektroniki.

"Wraz z odbiorem naszego odnowionego zakładu zrobiliśmy kolejny ważny krok w umacnianiu naszej pozycji operacyjnej i zwiększaniu naszych zdolności produkcyjnych w Azji Południowo-Wschodniej. Nowe zakłady produkcyjne pomogą nam sprostać wymaganiom naszych klientów i nadal dostarczać produkty najwyższej jakości. Jestem dumny z realizacji tego kroku i gratuluję naszemu zespołowi w Tajlandii" - powiedział dyrektor generalny GPV, Bo Lybaek.

Firma GPV jest obecna w Tajlandii od 1999 roku. Firma oferuje usługi produkcji elektroniki w małych i znaczących ilościach, obejmujące montaż SMT i THT. Jak podaje strona internetowa firmy, GPV zatrudnia 1200 osób w fabryce elektroniki w Bangkoku.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama