reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google
Biznes |

Google Pixel wreszcie dostępny w Polsce

Google rozszerzył swoją ofertę i wprowadził do sprzedaży w Polsce telefony Pixel 8a, Pixel 8 i Pixel 8 Pro wraz z dedykowanymi akcesoriami. Smartfony Google Pixel są w sprzedaży już od 8 lat, ale na rynku polskim zadebiutowały dopiero z premierą serii 8 w maju 2024 roku.

Na konferencji prasowej Michiel van Eldik, general manager Google Devices and Services powiedział, że Google chce trafić ze swoją ofertą zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Jako przykład współpracy biznesowej van Eldik podał partnerstwa z amerykańskim Federalnym Biurem Śledczym, niemieckim SAP i Spotify.

Smartfony Pixel serii 8 wykorzystują dedykowany procesor z technologią Google Tensor G3, współpracującą z układem zabezpieczającym Titan M2, co przekłada się na zwiększony poziom ochrony danych i odporność na ataki.

"Obecnie funkcja rozpoznawania twarzy w telefonie Pixel 8 spełnia najwyższe standardy Androida dotyczące klasy biometrycznej. Telefon zapewnia też dodatkowe udogodnienie w postaci szybkiego i bezpiecznego czytnika linii papilarnych pod wyświetlaczem, który umożliwia dostęp do kompatybilnych aplikacji bankowych i płatniczych, takich jak Portfel Google" - czytamy w komunikacie prasowym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama