reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Neways Electronics
Biznes |

Wieloletnia współpraca Saab i Neways Electronics

Szwedzka firma Saab, zajmująca się obronnością i bezpieczeństwem dołączyła do grona klientów holenderskiego producenta elektroniki, firmy Neways.

Neways ma wspierać Saaba, dostarczając produkty związane z wizją i optyką pojazdów obronnych. Kontrakt obejmuje dostawy wyświetlaczy wideo, wyświetlaczy okularowych, akcelerometrów i różnych specjalistycznych wiązek kablowych - czytamy w komunikacie prasowym.

Dostawy w ramach wieloletniego kontraktu będą realizowane przez zakład produkcyjny Neways na Słowacji. Holenderska firma buduje nowy zakład produkcyjny o powierzchni 22 tys. m², który będzie w stanie obsłużyć wzrastające zapotrzebowanie.

Neways ma wspierać Saaba przez cały cykl życia ich produktów. 

„Jestem dumny, że Neways został wybrany przez Saab jako dostawca złożonej elektroniki. Udostępnimy pełne spektrum naszych usług: od projektowania, wstępnego prototypowania, produkcji na skalę przemysłową, testowania, aż po serwis i naprawę. Nasz nowy zakład produkcyjny na Słowacji jest doskonale przygotowany do realizacji tych możliwości i wspierania Saaba w jego dalszym rozwoju” - mówi w komunikacie prasowym Hans Büthker, CEO Neways.

Nie podano szczegółów finansowych transakcji.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama