reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© annalewandowska
Biznes |

K2ROBOTS z nową inwestycją

K2ROBOTS, firma specjalizująca się w automatyzacji i robotyzacji różnych branży, inwestuje 2,2 mln zł w nowy zakład produkcyjny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Jak informuje Krakowski Park Technologiczny, nowa inwestycja K2ROBOTS powstanie, przy wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji, w miejscowości Jawiszowice, w gminie Brzeszcze. Hala produkcyjna zwiększy konkurencyjność K2ROBOTS, dając jednocześnie stabilny grunt pod innowacyjną działalność projektową, pozwoli zwiększyć zatrudnienie i zaspokoi zapotrzebowanie na produkty firmy.

“Decyzja o zakupie hali produkcyjnej jest strategicznym posunięciem, które umożliwi naszej firmie lepszą kontrolę nad procesem produkcji, skróci czas realizacji zamówień oraz pozwoli na elastyczne dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku. Dodatkowo, firma będzie miała możliwość zainwestowania w nowoczesny sprzęt produkcyjny oraz rozwój technologii, co pozwoli jej utrzymać pozycję lidera w branży robotyki.” - powiedział Krzysztof Breguła, prezes zarządu K2ROBOTS

Wraz z zakupem hali produkcyjnej K2ROBOTS pozyska również m.in. elektronarzędzia, odciągi spawalnicze, żurawia słupowego, kompresor sprężonego powietrza i specjalistyczne narzędzia ręczne, wykorzystywane przy realizacji projektów gniazd zrobotyzowanych i przy przeróbkach mechanicznych.

Decyzja o wsparciu inwestycji, wydana przez Krakowski Park Technologiczny, to już 24 decyzja w tym roku, a przedsiębiorcy zadeklarowali poniesienie łącznie 10,4 mln zł nakładów inwestycyjnych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama