reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Heilind
Biznes |

Heilind Electronics otwiera centrum logistyczne w Niemczech

Amerykański dystrybutor komponentów Heilind Electronics uroczyście przeciął wstęgę podczas otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego we Frankfurcie-Hanau, które będzie obsługiwało europejskich klientów firmy.

Firma wybrała lokalizację we Frankfurcie-Hanau ze względu na obecność wykwalifikowanych pracowników oraz bliskość istniejącego centrum logistycznego Heilind Electronics w Polsce. Obiekt o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych oferuje zaawansowane rozwiązania magazynowe wyposażone w zautomatyzowane systemy przenośników i inteligentne rozwiązania do przechowywania.

Firma Heilind podkreśla, że takie rozwiązanie pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń, skrócić czas obsługi i ostatecznie usprawnić procesy dystrybucji w całej Europie. Według informacji przekazanych dziennikarzom, firma spodziewa się skrócić czas dostaw na kluczowych rynkach Europy Zachodniej, a nawet umożliwić dostawy na następny dzień na tak istotne rynki jak Francja i Włochy.

Nowa lokalizacja będzie również służyć jako "centrum wartości dodanej", dostarczając produkty na zamówienie, aby spełnić określone wymagania klientów, takie jak precyzyjny montaż złączy czy ponowne zwijanie styków.

Heilind Electronics to amerykański dystrybutor produktów z zakresu złączy, elektromechaniki i czujników. Posiada franczyzę na ponad 150 wiodących producentów w branży i oferuje produkty w 25 kategoriach komponentów, w tym złącza, przekaźniki, czujniki, przełączniki, zarządzanie termiczne, produkty do ochrony obwodów, bloki zacisków, anteny, przewody i kable, izolacje i produkty identyfikacyjne.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama