reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Topcon
Biznes |

Topcon zbuduje zakład produkcyjny w Niemczech

Topcon Positioning Systems planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego w Geisenheim w Niemczech, niedaleko Frankfurtu, dla Topcon Electronics.

16 kwietnia firma Topcon wmurowała kamień węgielny pod budowę nowego zakładu produkcyjnego. Ceremonia wmurowania kamienia węgielnego zbiegła się z kamieniem milowym w postaci produkcji milionowego produktu, który zszedł z linii w zakładzie firmy w Geisenheim. W fabryce produkowane są wyświetlacze do kabin maszyn rolniczych i budowlanych firmy Topcon.

"Obecnie działający zakład jest jednym z najwyżej ocenianych obiektów produkcyjnych firmy, posiadającym certyfikaty ISO 14001 i ISO 45001, a także certyfikat motoryzacyjny IATF. Laboratorium testowe stało się dla nas standardem na całym świecie. Dedykowana produkcja konsol operatorskich do ciężkich maszyn jest światowej klasy przykładem sukcesu opartego na silnej podstawowej kompetencji. Nowy zakład został zaprojektowany tak, aby wesprzeć zwiększoną automatyzację wytwarzania, która jest kluczem do przyspieszenia wzrostu produkcji" - powiedział starszy wiceprezes ds. globalnych operacji Topcon Mathias Kühn.

Nowy zakład jest znaczącą inwestycją firmy Topcon, demonstrującą jej zaangażowanie w zwiększanie możliwości produkcyjnych i wzmacnianie pozycji w Europie. W przeciwieństwie do istniejącej lokalizacji, nowy obiekt będzie własnością Topcon. Pozwoli to na zwiększenie zdolności produkcyjnych do potrojenia liczby jednostek produkowanych rocznie. 

Nowy obiekt skonsoliduje wszystkie budynki operacyjne pod jednym dachem, zwiększając powierzchnię do około 8300 metrów kwadratowych. Tym samym przyczyni się do zwiększenia wydajności produkcji i usprawnienia procesów roboczych.

 

 

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama