reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nvidia
Biznes |

Nvidia przejmuje Run:ai

Amerykańskie przedsiębiorstwo Nvidia — jeden z największych na świecie producentów procesorów graficznych i innych układów scalonych sfinalizował zakup Run:ai.

Obie firmy współpracują ze sobą od 2020 roku. Oprogramowanie Run:ai zapewnia największym na świecie przedsiębiorstwom możliwość zarządzania i optymalizacji infrastruktury obliczeniowej zarówno w siedzibie, w chmurze, jak i w środowiskach hybrydowych.

Otwarta platforma Run:ai opiera się na Kubernetes, warstwie zarządzania infrastrukturą AI i chmury obliczeniowej. Obsługuje wszystkie popularne warianty Kubernetes i integruje się z narzędziami i platformami AI innych firm.

"Run:ai jest bliskim współpracownikiem Nvidii od 2020 roku i łączy nas pasja pomagania naszym klientom w jak najlepszym wykorzystaniu ich infrastruktury. Cieszymy się, że możemy dołączyć do Nvidii i nie możemy się doczekać kontynuowania naszej wspólnej podróży. - powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Run:ai Omri Geller.

Nvidia zapewnia, że w najbliższej przyszłości będzie nadal oferować produkty Run:ai w ramach tego samego modelu biznesowego. Będzie też inwestować w mapę drogową produktów Run:ai w ramach swojej platformy DGX Cloud AI.

Obie firmy nie ujawniły warunków transakcji, ale izraelska gazeta Calcalist oszacowała jej wartość na 700 mln USD.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama