reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© XTPL
Biznes |

XTPL dostarczy swój moduł do Chin

XTPL poinformował o realizacji piątej sprzedaży modułu do wdrożeń przemysłowych, którego odbiorcą końcowym jest wiodący chiński producent maszyn dla branży wyświetlaczy FPD (ang. Flat Panel Display). Nawiązana relacja biznesowa jest owocem działań chińskiego dystrybutora XTPL - firmy Yi Xin Technology.

Dostawa modułu do klienta z Chin ma nastąpić w przeciągu 3-5 miesięcy. Proces budowy prototypu przemysłowego urządzenia z modułem XTPL w środku u klienta ma potrwać do końca 2024 roku. Odbiorcą końcowym technologii XTPL jest wiodący na rynku chińskim producent urządzeń do testowania i napraw stosowanych na liniach produkcyjnych nowoczesnych wyświetlaczy FPD.

“To zamówienie jest dla nas niezwykle cenne z kilku ważnych powodów. Relacja z chińskim partnerem została nawiązana poprzez naszego dystrybutora na rynek chiński, czyli Yi Xin Technology. Potwierdza to, że międzynarodowe działania sieci dystrybutorów XTPL mogą zakończyć się nie tylko zamówieniem urządzeń Delta Printing System (DPS), ale również szansami na wdrożenie przemysłowe naszej technologii. Warto dodać, że liczba dystrybutorów rozwiązań XTPL na świecie wzrosła dwukrotnie w ostatnich miesiącach do 11 podmiotów. To również pozytywnie zakończona wstępna ewaluacja naszej technologii, którą przeprowadziliśmy w tak rekordowo krótkim czasie – zajęło nam to ok. 5 miesięcy i podobnie jak przy wdrożeniu z notowanym na Nasdaq 100 czołowym producentem maszyn przemysłowych z USA, przeszliśmy od razu do czwartego etapu ewaluacji i budowy prototypu przemysłowego urządzenia. Wszystkie poprzednie procesy trwały od jednego roku do nawet kilku lat. Jest to efekt wielu pozytywnych czynników nad wypracowaniem których ciężko pracowaliśmy w ostatnich kwartałach realizując Strategię XTPL. Należy do nich rosnąca międzynarodowa rozpoznawalność XTPL, zwłaszcza na rynku chińskim, gdzie sprzedaliśmy dotąd łącznie 10 urządzeń DPS, a także uwiarygadniająca nas w oczach partnerów rola renomowanego dystrybutora. To również cenne doświadczenia jakie nabyliśmy w dotychczasowych procesach współpracy z partnerami przemysłowymi nakierowanych na wdrożenia przemysłowe, które potrafimy coraz skuteczniej przekładać na efektywne i sprawne ewaluacje naszej technologii” - powiedział Filip Granek, Prezes Zarządu XTPL S.A.

Niedawno evertiq.pl informował o zamówieniu drugiego już modułu drukującego technologii XTPL przez firmę HB Technology z Korei Płd., co obecnie daje XTPL cztery procesy wdrożeń przemysłowych na kluczowych dla technologii addytywnych rynkach: Chinach, USA, Tajwanie i Korei Płd.

Spółka XTPL prowadzi aktualnie 9 projektów nakierowanych na przemysłowe wdrożenie swojej technologii, z czego 4 są już na zaawansowanych etapach i obejmują obszary półprzewodników i wyświetlaczy. Szacowany przez XTPL łączny potencjał prowadzonych projektów to 400 mln zł średniorocznych przychodów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama