reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rohde n Schwarz
Analizy |

Rohde & Schwarz otwiera nowy zakład w Indiach

22 kwietnia firma Rohde & Schwarz zainaugurowała działalność nowego ośrodka w parku technologicznym Manyata w Bengaluru w Indiach. Prowadzone są tu prace badawczo-rozwojowe, integracja systemów oraz usługi kalibracyjne i naprawcze.

Otwarcie zwiększa obecność firmy w trzecim co do wielkości mieście w Indiach — Bengaluru, które leży w samym sercu Indii. Nowy ośrodek wzmacnia też zaangażowanie Rohde & Schwarz w inicjatywę rządu "Make in India". Chodzi o wspieranie innowacji w sektorach motoryzacyjnym, telekomunikacyjnym, półprzewodników, elektronicznym, lotniczym i obronnym.

"Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszej obecności w Bengaluru. Dla Rohde & Schwarz Indie są nie tylko rynkiem wzrostu, ale także istotnym elementem naszej globalnej strategii. Nowy obiekt stanowi znaczący kamień milowy w naszej podróży w kierunku wzmocnienia naszej pozycji jako zaufanego partnera w rozwijającym się krajobrazie technologicznym Indii. Co więcej, odzwierciedla nasz wkład w inicjatywę Make in India poprzez duży zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów" - powiedział prezes i dyrektor ds. technologii (CTO) Rohde & Schwarz Andreas Pauly.

Rozszerzając działalność badawczo-rozwojową w Indiach, Rohde & Schwarz potwierdza, że chce zwiększyć swoją obecność na rynku indyjskim. Zespół badawczo-rozwojowy w Bengaluru jest zaangażowany w opracowywanie rozwiązań nowej generacji dla działu testów i pomiarów firmy.

W nowym obiekcie znajduje się akredytowane przez ISO 9001 i ISO17025 (NABL) centrum usług kalibracyjnych i naprawczych. Oferuje precyzyjne usługi spełniające standardy jakości w branży. Co więcej, obiekt obejmie również sprzedaż, aplikacje, integrację systemów oraz dedykowany obszar demonstracyjny prezentujący różne urządzenia testowe i pomiarowe oraz rozwiązania testowe.

"Nasza obecność obejmuje wiele lokalizacji w całym kraju w wielu indyjskich miastach. Oraz za pośrednictwem naszej rozległej sieci partnerów handlowych. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie niesie ze sobą nasz nowy obiekt, umożliwiając nam rozszerzenie naszych usług dla indyjskiego przemysłu technologicznego i ułatwienie innowacji w sektorach elektroniki, półprzewodników, motoryzacji i telekomunikacji" - powiedział dyrektor zarządzający Rohde & Schwarz India Yatish Mohan.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama