reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ZF
Biznes |

ZF otwiera centrum technologii w Meksyku

Nowy budynek dopełnia nowoczesny zakład produkcji komponentów elektronicznych, który rozpoczął swoją działalność w 2023 r. Tym samym zakończyła się budowa całego kampusu Monterrey — strategicznego kompleksu wiodącej firmy z branży motoryzacyjnej. Jest to pierwszy wielofunkcyjny i wielooddziałowy kampus ZF w Meksyku.

"To centrum ma ogromne znaczenie dla naszej firmy w skali regionalnej i globalnej, ponieważ pozwoli nam napędzać innowacje i rozwój nowych technologii, pomagając nam pozostać w czołówce branży mobilności. Ponadto działy korporacyjne, takie jak finanse, IT i HR, które również są częścią tego kampusu, są niezwykle istotne dla zagwarantowania działania i wydajności firmy, ponieważ obsługują różne regiony" - powiedział prezes ZF North America i członek zarządu Martin Fischer.

Firma ZF zainwestowała 200 milionów dolarów w tę inwestycję w Meksyku. Budynek, w którym mieszczą się działy korporacyjne i centrum badawczo-rozwojowe, został zaprojektowany zgodnie z koncepcją Office 3.0, opartą na otwartych przestrzeniach, które promują współpracę i pracę multidyscyplinarną.

"Porównam tę  inwestycję do sytuacji win-win. Po pierwsze, ponieważ każdy dolar, peso czy euro zainwestowane w naszym regionie jest pomnażane. Po drugie, ponieważ tutaj będziemy pracować nad globalnymi projektami, potwierdzając, że Nuevo León ugruntowało swoją pozycję jako nowe światowe centrum technologii i elektromobilności" - powiedział Iván Rivas, sekretarz gospodarki Nuevo Leon.

Zakład produkcyjny ZF Electronic Systems Monterrey produkuje inteligentne kamery dla zaawansowanych systemów wspomagania jazdy (ADAS) i zintegrowanych systemów kontroli hamowania, z możliwością w pełni zautomatyzowanej jazdy w pojazdach osobowych i dostawczych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama