reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rebound Electronics
Biznes |

Rebound Electronics z certyfikatem AS6081

Rebound Electronics uzyskała certyfikat AS6081. Udało się to po dziesięciu miesiącach przygotowań, które firma prowadziła w centrach dystrybucyjnych w Wielkiej Brytanii i Hongkongu.

Standard AS6081 został stworzony w wyniku rosnącej liczby podrabianych części elektronicznych wprowadzanych do łańcucha dostaw w branży lotniczej i kosmicznej. Podrobione części stanowią ogromne zagrożenia przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Ale także dla wydajności i niezawodności.

„Uzyskanie AS6081 jest ogromnym osiągnięciem Rebound Electronics. Wdrożone procedury wesprą firmę w obsłudze dostaw komponentów obsolete, jak również mają na celu zwiększenie poziomu satysfakcji i zaufania klientów do naszych możliwości kontroli i testowania, by móc zawsze dostarczać oryginalne produkty. Podziękowania dla tych, którzy pomogli Rebound to osiągnąć” - powiedział Chris Holder, kierownik ds. jakości Rebound Electronics, który przygotowywał placówki w Wielkiej Brytanii i Hongkongu do audytu.  

Wprowadzenie standardów uwiarygadniających takich jak AS6081 jest kluczowe dla wszystkich dbających przede wszystkim o bezpieczeństwo. Oraz wszystkich tych, którzy mają do czynienia z trudnymi do znalezienia, często wręcz archaicznymi komponentami. Bez odpowiedniej certyfikacji ryzyko natknięcia się na podróbkę jest bardzo wysokie. 

„Akredytacja AS6081 to wyróżnik, który może zwiększyć zaufanie klientów do Rebound jako firmy niezawodnej i rzetelnej. Cały zespół zajmujący się rozszerzoną inspekcją był zaangażowany w pomoc w osiągnięciu wymaganych standardów i jestem z nich bardzo dumny. Firma ciężko pracowała, by uzyskać ten certyfikat” – powiedział kierownik ds. rozszerzonej inspekcji Derek Bennett 

Firma Rebound Electronics przez 10 miesięcy przygotowywała swoje centra dystrybucji do audytu, który pozwolił uzyskać certyfikację. Zarówno w centrum dystrybucji o powierzchni 2000 m2 w Wielkiej Brytanii, jak i centrum o powierzchni ponad 550 m2 w Hongkongu zostało specjalnie przystosowane i przygotowane do audytu.

Zainwestowano w najnowocześniejszy sprzęt testujący: detektor podrabianych układów scalonych Abi Sentry, tester lutowności Must3 System i narzędzia dekapsulacji chemicznej RKD. Oprócz tego firma wprowadziła najwyższe standardy i programy szkoleń pracowników i kontrolerów jakości.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama