reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Digi Key
Biznes |

DigiKey i LabsLand ze wspólną platformą

DigiKey, amerykańska firma zajmująca się dystrybucją i handlem komponentami elektronicznymi i produktami automatyki, poinformowała w komunikacie prasowym o współpracy z firmą LabsLand, platformą zdalnych laboratoriów, oferującą również usługi z obszaru zdalnych systemów sprzętowych. Partnerzy wprowadzają na rynek platformę sprzętową, służącą do budowania zdalnych inżynieryjnych systemów sprzętowych.

DigiKey ogłosił premierę systemu Prism4 firmy LabsLand. Prism4 ma modułową strukturę i umożliwia budowanie działających w czasie rzeczywistym, interaktywnych i zdalnych systemów sprzętowych. Projekt obsługuje zdalne systemy z użyciem kamer, lamp modułowych oraz płytek ewaluacyjnych. Pakiet zawiera również zestaw podstaw do mocowania urządzeń.

“Każdy system Prism4 zawiera gotowe do wysyłki systemy sprzętowe Prism4, które są dostępne dla różnych technologii, w tym dla bezpośrednio programowalnych macierzy bramek (FPGA), wybranych mikroprocesorów i mikrokontrolerów. Ponadto możliwości rozbudowy systemu Prism4 pozwalają na tworzenie zdalnych laboratoriów na potrzeby innych dziedzin, umożliwiając ich różnorodne wykorzystanie, np. do zdalnej edukacji i szkoleń z wykorzystaniem rzeczywistego sprzętu.” - informuje DigiKey

Platforma inżynierii zdalnej Prism4 zbudowana została w oparciu o doświadczenie, które LabsLand zdobyła opracowując zdalne systemy sprzętowe dla inżynierów, studentów i nauczycieli. Teraz posłuży inżynierom, projektantom i dostawcom jako narzędzie projektowania produktów, przeprowadzania demonstracji, ewaluacji i testów.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama