reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© XTPL
Biznes |

XTPL z kolejnym zamówieniem od HB Technology

XTPL, polska spółka technologiczna, specjalizująca się w precyzyjnym druku nanomateriałów i rozwiązaniach przemysłowych dla globalnego rynku elektroniki, poinformowała w komunikacie prasowym o zamówieniu na drugi już moduł drukujący technologii XTPL, złożonym przez HB Technology z Korei Płd.

HB Technology produkuje przyrządy testujące i naprawcze dla globalnych producentów wyświetlaczy FPD (Flat Panel Display). Do jej klientów należą m. in. Samsung Display Corporation i Beijing BOE Display Technology.

Złożone zamówienie dotyczy drugiego modułu przemysłowego, który ma zostać dostarczony do HB Technology w połowie 2024 roku. Prototypowe urządzenie przemysłowe z modułem XTPL w środku dotarło do klienta końcowego HB Technology na przełomie 2023 i 2024 roku. Tam zostało uruchomione i przeszło pierwsze testy.

Współpraca XTPL i HB Technology zmierza w kierunku przemysłowego wdrożenia technologii XTPL na liniach produkcyjnych klienta końcowego, globalnego producenta wyświetlaczy FPD. Kolejny moduł ma przyspieszyć etap testów i weryfikacji kompatybilności technologii ze specyfiką wymagań klienta. Wdrażane rozwiązanie może zostać wykorzystane do naprawy wyświetlaczy micro OLED display, używanych w sprzęcie medycznym i wojskowym, profesjonalnych kamerach, przyrządach do obserwacji nieba i okularach smart glass.

Klientami końcowymi w projektach na zaawansowanym etapie potencjalnego wdrożenia przemysłowego technologii XTPL są globalne podmioty odpowiadające za produkcję elektroniki nowej generacji m.in. jeden z największych na świecie producentów wyświetlaczy FPD z Korei Płd., wiodący producent półprzewodników z Tajwanu oraz notowany na Nasdaq 100 czołowy producent maszyn przemysłowych z USA. - informuje XTPL


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama