reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ERS electronic
Przemysł elektroniczny |

ERS zawiera strategiczne porozumienie z Geringer

ERS electronic, niemiecki dostawca rozwiązań do zarządzania temperaturą w produkcji półprzewodników, podpisał umowę z Geringer Halbleitertechnik, niemieckim wytwórcą maszyn specjalistycznych. Celem zawartego porozumienia jest wzmocnienie potencjału badawczo-rozwojowego i produkcyjnego.

Firma Geringer, założona w 1991 roku, ugruntowała swoją pozycję projektanta i producenta niestandardowych maszyn produkcyjnych dla sektora półprzewodników. ERS przeprowadziła integrację zespołu i placówek zakładowych Geringera w Barbing, niedaleko Regensburga. Pomieszczenia produkcyjne (pod nazwą ERS Barbing) będą służyły za hub i centrum kompetencji dla jednostki ERS Advanced Packaging Equipment Solutions (APEqS).

Doświadczenie zespołu i wiedza z zakresu inżynierii mechanicznej będą wspierać ERS w rozwoju uznanego w branży zaawansowanego sprzętu do pakowania, w tym nowo ogłoszonych linii produktów Wave3000 i Luminex.

"Nasz poprzedni projekt z firmą Geringer wykazał silną zgodność naszych wartości i zaangażowanie w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań wysokiej jakości. Doświadczenie zespołu w połączeniu z nowym centrum doskonalenia w Barbing będzie napędzać nasze cele w zakresie innowacji i produkcji" - mówi Debbie-Claire Sanchez, wiceprezes i szef jednostki biznesowej APEqS w ERS electronic.

"Jestem dumny, że mogłem odbyć tę podróż z Geringer i jestem przekonany, że ERS będzie nadal przestrzegać wartości i standardów, które zdefiniowały naszą firmę" - powiedział CEO i założyciel Geringer, Michael Geringer.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama