reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© macronix
Biznes |

Mouser podpisuje umowę z Macronix

Mouser Electronics, dystrybutor nowoczesnych półprzewodników i komponentów elektronicznych, ogłosił podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą Macronix International.

Macronix projektuje i produkuje całą gamę układów NOR Flash i NAND Flash do szerokiego spektrum zastosowań od komputerów i urządzeń konsumenckich, przez sprzęty sieciowe i urządzenia mobilne, stosowane w motoryzacji, po urządzenia medyczne i IoT.

"Jesteśmy przekonani, że dzięki światowej klasy kanałom dystrybucji i wsparciu firmy Mouser będziemy w stanie poszerzyć bazę naszych klientów i zwiększyć nasz zasięg na całym świecie" - powiedział J.T. Chung, wiceprezes ds. sprzedaży na całym świecie w firmie Macronix.

Mouser Electronics to globalny autoryzowany dystrybutor podzespołów półprzewodnikowych i elektronicznych ponad 1200 czołowych producentów z branży. Firma specjalizuje się w szybkim wprowadzaniu na rynek nowych produktów i technologii dla projektantów i zaopatrzeniowców. Firma Mouser ma 28 lokalizacji na całym świecie. Ich centrum dystrybucyjne posiada ultranowoczesny bezprzewodowy system zarządzania magazynem, który umożliwia nam przetwarzanie zamówień całodobowo, 7 dni w tygodniu, i praktycznie perfekcyjne wykonywanie działań typu „podnieś i wyślij”.

"Portfolio unikalnych, wysokowydajnych wyrobów Macronix dobrze pasuje do naszej linii produktów i bazy klientów. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaoferowania ich inżynierom i nabywcom na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania pamięci masowej firmy Mouser, wraz ich światowej klasy usługami logistycznymi i niezrównaną obsługą klienta" - powiedziała Kristin Schuetter, wiceprezes ds. zarządzania dostawcami w Mouser Electronics.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama